Sklenené dvere, zábradlie a obklady

Sklenené obklady


Konečne môže kúpeľňa vyžarovať Vašu osobitosť. Konečne môže byť naozaj Vaša, s vysnívaným motívom, s jedinečným výhľadom.
Čarosklo Vás prenesie z Vašej kúpeľne na akéhokoľvek miesto na Zemi, Čarosklo Vám urobí     z kúpania zážitok, umožní vznešený vzhľad Vašej kúpeľne. Sklenený obklad s najkvalitnejšou digitálnou potlačou, to je Čarosklo.
Používanie sklenených obkladov sa stalo celosvetovým hitom domácností vďaka vysokej odolnosti, nepriepustnosti, jednoduchej údržbe a cenovej dostupnosti. My Vám tento trend prinášame ako kvalitný slovenský výrobca.

 

Sklenené dvere a sklenené zábradlia


Sklenené dvere a výplne dverí s grafickou potlačou, vypieskovaným motívom, alebo aj bez grafickej úpravy sú elegantným doplnkom každého interiéru, či už moderného, tradičného alebo historického. Sklenené zábradlie svojimi optickými parametrami dodá celkovému priestoru ľahkosť a vzdušnosť pri zachovaní bezpečnostných parametrov.

Vaše obľúbené motívy prenesieme do Vášho sveta

Pohľad na akýkoľvek čarovný kút sveta, pohľady na more, na zázračný podmorský svet, na Vaše obľúbené romantické miesto na Zemi, stádo divokých koní, pláže, palmy, lesy, hory, obloha, vesmír.